Náš tím

Náš tím sa skladá zo stredoškolákov, ktorí sa aktívne zaujímajú o politiku a verejné dianie.  Našim cieľom je zvýšenie politickej gramotnosti slovenskej mládeže.  Na našich konferenciách im chceme ukázať, prečo je záujem o politiku dôležitý, dať im priestor na rozvíjanie kritického myslenia, debatných schopností, a občianskej angažovanosti.

Sebestyén Marosz

„Volám sa Šebo Marosz a študujem na LEAF Academy. MPS som založil s úmyslom priblížiť fungovanie politiky mladým, a ukázať im, prečo je dôležité zaujímať sa o dianie na politickej scéne. Som hrdý, že sa nám úspešne podarilo zorganizovať našu prvú konferenciu, a teším sa na uskutočnenie ďalších ročníkov."

Vivien Vámosová

„Ahojte, som Vivien Vámosová, a v tíme MPS sa venujem spoluprácam a sponzorstvám. Myslím si, že naše konferencie sú unikátna príležitosť pre študentov na zažitie simulovaného rokovania parlamentu.”

Adam Solár

„Ahojte, volám sa Adam Solár, tiež študujem na LEAF Academy, a v rámci nášho tímu sa venujem hlavne grafickému dizajnu. Myslím si, že MPS je perspektívny projekt, ktorý má šancu realistickým spôsobom priblížiť mladým fungovanie parlamentu.”

Michal Mikuš

,,Ahojte, volám sa Michal a v rámci MPS sa venujem inováciam a implementácii nových nápadov. Prostredníctvom tohto projektu chcem dosiahnuť väčšie zapojenie mládeže do legislatívneho procesu."